AROMATYCZNA KAWA SPECIALITY
W TWOJEJ FIRMIE

AROMATYCZNA KAWA SPECIALITY W TWOJEJ FIRMIE

Chcemy, by dobrej jakości kawa speciality towarzyszyła nam i Wam każdego dnia.
Pozwól, że poznamy Ciebie i Twoje potrzeby. Zadaj nam parę pytań, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Chcemy, by dobrej jakości kawa towarzyszyła nam każdego dnia.
Zadaj nam parę pytań, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rzemieślniczą palarnią kawy speciality, która działa na rynku od 2014 roku.

Nasze kawy powstają z najwyżej punktowanych Arabik (powyżej 80 pkt na 100 możliwych, według międzynarodowych standardów SCA) z pełną historią pochodzenia. Wiemy, które ziarna są dobre i dbamy o to by do naszych Klientów dociera produkt najwyższej jakości!

Trzymamy rękę na pulsie na każdym etapie powstawania kawy w naszej palarni. Dlatego sprowadzamy ziarna wyłącznie z ostatnich zbiorów. Każdą kawę palimy metodą tradycyjną, z zachowaniem naturalnego profilu smakowego. 

Naszą kawę dostarczamy maksymalnie do miesiąca od momentu jej wypalenia.

Dlaczego kawa speciality od KawePale?

Kawa speciality pochodzi z tegorocznych zbiorów, nigdy nie jest to ziarno zapaczkowane i leżące w magazynie rok, dwa czy trzy. To świeży, najwyższej jakości surowiec, z którego można wydobyć kwintesencję kawy z różnych części świata. 

To jednak nie wszystko!

Speciality to zbiory owoców kawowca z naturalnie uprawianych plantacji, na których nie stosuje się pestycydów i w KawePale wykorzystujemy tylko takie surowce. Jakość jest bowiem dla nas najważniejsza! Naszą kawę wypalamy w piecu Giesen. W piecach tej marki wypalana jest kawa na mistrzostwach świata. 

Wypalanie kawy to sztuka, w której roaster profiluje kawę, która ma trafić do ekspresu lub tygielka, czy też ma oddać swój aromat dzięki alternatywnej metodzie parzenia. 

Poznaj nasze kawy

Sprawdź korzyści dla Ciebie

Świeże ziarna prosto z plantacji

Instalacja oraz konfiguracja sprzętu za 0 zł

Szeroki wybór ekspresów wiodących producentów

Dostawa kawy
w przeciągu 48h

Gwarancja ekspresu zastępczego w razie awarii

Atrakcyjna oferta finansowania

Najczęściej wybierane ekspresy

Dołącz do firm, które nam zaufały

Dzieląc się tym, co najlepsze, celebrujemy każdy dzień i tym niesamowitym doświadczeniem chcemy się z Wami dzielić!. Lata pracy w branży kawowej i gastronomicznej nauczyły nas bowiem jednego: jakość jest najważniejsza. Nieustanne poszukiwanie, utrzymywanie wypracowanych standardów, zdobywanie wiedzy – to wszystko składa się na produkt warty tego, by po niego sięgać. Nasi Klienci to wiedzą, dlatego mogą mieć pewność, że za każdym razem nasza dostawa będzie najwyższej jakości. I dlatego właśnie do nas wracają! Posiadanie bowiem w ofercie produktu klasy premium nie zwalnia nas z nieustannej kontroli jakości, doskonalenia rzemiosła czy poszerzania naszych doświadczeń. Wręcz przeciwnie: jest poważnym wyzwaniem, któremu nie każdy może sprostać.
„Jakość sama się obroni” – ale trzeba jej pomóc. My robimy to każdego dnia, zachowując idealne proporcje dążenia do perfekcji, pokory wobec tego, czego jeszcze nie znamy i świadomości, jakiego standardu chcemy dotrzymać w każdej paczce naszej kawy. 

Mamy rozwiązania, które mogą Cię zaskoczyć!

Darmowa degustacja naszej kawy

Oferujemy darmową degustację naszych najwyższej jakości ziaren kawy, która pozwoli Ci odkryć różnorodność aromatów i bogactwo smaków naszych produktów. Czekamy na Ciebie z otwartymi drzwiami i gotową filiżanką doskonałej kawy! Degustacja może odbyć się u Ciebie w firmie lub u nas, w palarni.

Brak opłat za ekspres przez pół roku

Teraz przez pół roku korzystanie z naszych ekspresów do kawy jest całkowicie BEZPŁATNE. To doskonała okazja, by cieszyć się ulubionymi napojami kawowymi bez żadnych dodatkowych kosztów. Oferta limitowana, ograniczona czasowo do 10.10.2023

Chcesz otrzymać ofertę
dla Twojego biznesu?

Wypełnij formularz i sprawdź swoją skrzynkę

Piotr Mietelski
Piotr Mietelski
+48 883 548 811

KawePale
ul. Kineskopowa 1C,
05-500 Piaseczno

Tu honorujemy kartę dużej rodziny

© KawePale 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szybkie i bezpieczne płatności online

Vista logo