THE KINGS OF FILTER

ZESTAW 3 KAW POD FILTR W ATRAKCYJNEJ CENIE

Single origin

GUATEMALA ADEMAYA

45 zł

Single origin

ETHIOPIA YIRGACHEFFE

49 zł

Speciality blend

NEED FOR PRZELEW

49 zł

Spróbuj zestawu królów

Kings of filter to zestaw pozwalający na geograficzną podróż z czarnym naparem w dłoni.

Podróż zaczynamy w kolebce kawowej historii, czyli Etiopii. Tym razem zabieramy Was do aromatycznej podróży w afrykańskim stylu.
Region Yirgacheffe słynie z wysokiego położenia nad poziomem morza i uprawy kawowca. Kawa ta jest obróbki mytej, dzięki czemu
ma czysty i delikatny aromat. Intensywnie wyczuwalne nuty jaśminu, kwiatu bergamotki i brzoskwiniowa słodycz. 

Podróż z Guatemali do Etiopii

Drugi przystanek mieści się w okolicach rzeki Selegua.
Guatemala przenosi nas w świat prażonych migdałów, miodu, wanilii i nugatu. Jest to region umieszczony prawie dwa tysiące metrów nad poziomem morza. Uprawom towarzyszy wysoka wilgotność, która sprzyja pielęgnacji kawowca. 

Kawa ziarnista speciality z polskiej palarni kawy. Kawa ziarnista z Guatemali, Kawa ziarnista z Ethiopia, Mieszanka kaw pod przelew

W trzeciej paczce znajduje się blend powyższych kaw. Dzięki starannie dobranych proporcji po zaparzeniu uzyskujemy zbilansowany owocowo – orzechowy napar o bardzo wysokiej słodyczy. 

Wszystkie trzy kawy rekomendujemy parzyć w metodach przelewowych. Idealnie nadają się do automatycznych ekspresów przelewowych, jak i sprawdzą się w klasycznych metodach ręcznych, takich jak drip V60 czy aeropress.

Sprawdź nasze inne kawy