Zamknij
Darmowa dostawa już od 89 zł🚚

W czym możemy Ci pomóc?


Prowadzisz kawiarnię? Restaurację? A może potrzebujesz kawy do biura? 
Chcemy, by dobrej jakości kawa towarzyszyła nam każdego dnia.
Zadaj nam parę pytań, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Kto pyta nie błądzi.


Zadaj pytanie


Wybór jest prosty!

Jak wybrać solidnego partnera w kawowym biznesie, który zagwarantuje nam wszystko to czego potrzebujemy oraz doradzi optymalne rozwiązania?

Kawa najwyższej jakości

Jako palarnia kawy speciality, zajmujemy się najwyższej jakości ziarnem kawy. Aby dane ziarno mogło trafić do naszej oferty, w ocenie jakościowej musi posiadać ponad 80 punktów na 100 możliwych. Ale! Surowiec to nie wszystko! Na każdym etapie staranność i precyzja są równie ważne.
Od przemyślanego doboru ziaren kawy, przez sposób ich przechowywania, kontrolowany proces palenia (z autorskimi profilami palenia naszego Roast Mastera Piotra Wilczewskiego, dzięki którym „wyciska” z ziaren maksimum ich potencjału), do doboru ekspresu, a nawet skomponowania składników mineralnych wody na bazie której będziemy parzyć wybraną kawę. 

Profesjonalny sprzęt oraz serwis

Potrzebujesz wybrać sprzęt który będzie służył Ci latami,
a w razie potrzeby serwis przyjedzie na czas?

Posiadając ponad 10-letnie doświadczenie w polskiej branży kawowej, wypracowaliśmy liczne znajomości oraz przyjaźnie. Dlatego możemy się dzielić spostrzeżeniami, poleceniami i kontaktami z najlepszymi dostawcami sprzętu i najsolidniejszymi serwisami.
Pomożemy Ci dobrać wszystko co niezbędne (i najrozsądniejsze!) dla Twojego miejsca oraz znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie finansowania.

Szkolenia dla personelu

Co jak co, ale trochę tych kaw w życiu zrobiliśmy. Przez ten czas nauczyliśmy się, że w drodze od ziarna do filiżanki nie ma miejsca na błędy. Pożądany smak jest wypadkową wielu czynników. To unikalny proces – począwszy od wypalenia ziarna, przez dobór i kalibrację sprzętu, kończąc na warsztacie i umiejętnościach baristy. Dlatego w ramach współpracy możemy zaproponować szkolenia, które pozwolą Ci stawiać bardziej świadome kroki w fascynującym świecie kawy.
Zdecydowanie lubimy dzielić się wiedzą.

Wyjątkowa cena

Biznes to biznes, ale dla nas najważniejsze jest tworzenie relacji i zaufanie. Usiądźmy (oczywiście przy filiżance naszej kawy!), porozmawiajmy i znajdźmy rozwiązanie, z którego wszyscy będziemy zadowoleni. O współpracę zadbają właściciele palarni KawePale – Piotr Wilczewski i Piotr Mietelski. Zanim wypracujemy optymalne dla Was rozwiązanie, chętnie obejrzymy Wasze miejsce, wysłuchamy Waszych potrzeb i celów, podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, co niejednokrotnie weryfikuje zakładane na starcie założenia.

Własna marka

Chcesz zacząć przygodę z własną kawową marką?

Napisz do nas i opisz swój pomysł oraz potrzeby. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Czy mamy rozwiązania, które mogą Cię zaskoczyć? TAK!Skontaktuj się z nami, a my wrócimy
z dopasowaną do Twoich potrzeb ofertą.

  Zamknij
  Zamknij
  Zaloguj się
  Zamknij
  Koszyk (0)

  No products in the cart. No products in the cart.