9 grudnia 2022

Naszą pasją jest nie tylko kawa, ale i poszukiwanie dla niej nieoczywistych kolaboracji! W KawePale wierzymy, że najlepsze rzeczy robi się z dobrymi ludźmi, a z jakościowych produktów powstają niezapomniane mieszanki. Wspólnie z ZULI Miodosytnią Warmińską stworzyliśmy niezwykły napój, który doskonale ukazuje nasze kraftowe umiejętności. 

 

Powiedzieć o miodach warmińskiego producenta, że są rzemieślnicze,
to nie powiedzieć nic. Pochodzą z miodosytni prowadzonej przez wielopokoleniową rodzinę, która kocha pszczoły i napój o tradycji sięgającej VIII wieku. My postanowiliśmy połączyć go z kawą z Kostaryki w obróbce
natural honey. Przypadek? W żadnym razie! Efekt to słodko-owocowy gazowany trunek o niepowtarzalnym smaku. 

Źródło fotografii: zuli.pl

Źródło fotografii: zuli.miodostynia.warminska

 

Warto wspomnieć że miody pitne to nasz narodowy skarb, który od 2008 roku jest zarejestrowany przez Komisje Europejską jako gwarantowana tradycyjna specjalność. Niesamowite doznanie tak samo jak smak i aromat, który udało się uzyskać w połączeniu fermentacji miodu, maceracji kawy z Kostaryki i dodatku wiśni. SZOK. 

  • Zawartość alkoholu
    5,4%
  • Typ miodu pitnego
    Miód sesyjny na miodzie Gryczanym
  • Aromaty
    Naturalne aromaty miodu gryczanego, wiśni i kawy z Kostaryki w obróbce naturalnej

Kawowy zajawkowicz, tak mnie można nazwać.
Dodatkowo mistrz tabelek w Excelu i miłośnik wina.

Autor posta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera ☕

Bądź na bieżąco, otrzymuj wiadomości o nowościach i promocjach!
Zgarnij 15 zł na następne Twoje zakupy 🎁

Zapisując się do newslettera akceptuję politykę prywatności i sposób przetwarzania danych osobowych.

Palarnia i hurtownia kawy KawePale

Nasz sklep internetowy z kawą powstał by dostęp do najwyższej jakości, świeżo palonych kaw speciality był znacznie łatwiejszy. Wypalając kawę korzystamy z klasycznego pieca, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. Kawę wypalamy na zamówienie, ręcznie pakujemy do do specjalnych torebek, które pozwalają ziarnom „oddychać” a zarazem zniwelować ilość dostającego się z zewnątrz powietrza, przez co zachowują swój aromat przez długi czas. Nasze produkty to wyjątkowa intensywność oraz głębia smaku, charakterystyczna dla kaw speciality. W ofercie znajdują się kawy z różnych plantacji m.in. z Peru czy Brazylii. Poznaj prawdziwe bogactwo aromatów KawePale! Ziarna ze sklepu z kawą speciality nadadzą koloru i gorzkości twojemu mlecznemu latte, przyjemnie uderzą kofeinowym kopem po porannym espresso, albo zaskoczą herbacianymi i kwiatowymi nutami.

Error validating access token: Session has expired on Friday, 25-Aug-23 06:18:54 PDT. The current time is Saturday, 20-Apr-24 18:08:14 PDT.

©2021 KawePale. Wszystkie prawa zastrzeżone