Kawe Pale Facebook

Kawe Pale - palarnia kawy Warszawa Kawe Pale

Dr. Perfect Brew

Dr. Perfect Brew

100% arabica

Jej Kolumbijska Ekscelencja

Dr. Perfect Brew to wyśmienite ziarna Colombia Excelso – jednej z najlepszych kaw odmiany Arabica, uprawianej na plantacjach położonych na zboczach Andów Kolumbijskich. Nazwa tej kawy pochodzi od łacińskiego słowa Excelsior, co oznacza: doskonały. Doskonałość tej kolumbijskiej kawy polega przede wszystkim na mocy i głębi smaku o lekko ziemistej nucie oraz na bardzo przyjemnym i zdecydowanym zapachu.

 

Mocno palone ziarna pozwalają na wydobycie lekko mrocznego i kusząco głębokiego smaku kawy Arabica.

Dr. Perfect Brew uwodzi także lekką nutą owocową oraz aromatem orzechów i słodkiego karmelu.

 

Perfekcyjny wywar zdrowia

 

Dr. Perfect Brew ma wysokie właściwości zdrowotne – dotlenia organizm, przyspiesza jego metabolizm, opóźnia starzenie się oraz nie powoduje zgagi ani kołatania serca. Zawiera naturalne antyutleniacze, poprawia sprawność fizyczną i zmniejsza ryzyko tworzenia się kamieni nerkowych, zachorowania na marskość wątroby, chorobę Parkinsona czy Alzheimera, raka jelita i wątroby oraz cukrzycę typu II. A to jeszcze nie wszystko – Dr. Perfect Brew nie przyczynia się do wzrostu stężenia cholesterolu w surowicy krwi i wykazuje mniejsze działania pobudzające wydzielanie kwasu solnego. Właśnie dlatego tylko ten typ kawy zalecany jest osobom w prewencji niedokrwiennej choroby serca oraz chorym na hiperlipoproteinemię.

 

Dr. Perfect Brew to także alternatywa dla osób starszych i dbających o zdrowe odżywianie, którzy w kawie cenią jej pobudzający efekt, ale nie chcą narażać żołądka na zbytnie obciążenia.

 

 

Dr. Perfect Brew. Perfekcyjne ziarna zdrowia.

KAWEPALE

 

W 1990 roku odkryto sposób na redukcję w ziarnie ilości substancji drażniących dla żołądka takich jak wosk czy kwasy karboksylowe, przy okazji nie zmniejszając zawartości kofeiny. Właśnie to nowe podejscie do obróbki surowej kawy wodą i nasyconą parą umożliwiło delektowanie się nią osobom, które wczesniej z powodu wrażliwego żołądka nie mogły tego robić.

Dr. Perfect Brew to kawa nisko drażniąca Columbia Excelso, idealna dla osób, które mają problem z żołądkiem, a jednocześnie pragną cieszyć się wspaniałym aromatem kawy.